Aranżacje dekoracji świetlnej – zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem

Wykonujemy usługi aranżacji, instalacji, demontażu dekoracji świetlnych na budynkach, ulicach, drzewach, domach dekoracji świetlnej, od projektu do wykonania.

Zaplanuj aranżacje świetlne na święta Bożego Narodzenia, a także Nowy Rok już dziś! Girlandy ledowe to świetne rozwiązanie na ciekawe oświetlenie dowolnego budynku. Pamiętaj, że jego realizacja powinna być zgłoszona dużo wcześniej, abyśmy mogli zaprojektować wszelkie iluminacje świetlne od A do Z – z należytym zaangażowaniem, zapewniając zadowolenie z podjętej współpracy. Nie czekaj do ostatniej chwili, kiedy może być już za późno!

Dekoracje zewnętrzne zawsze dopasowujemy do Twoich wymagań. Wykonujemy okolicznościowe oświetlenie firm i obiektów – również prywatnych. Do grona naszych stałych Klientów należą galerie handlowe czy nawet jednostki samorządowe. Wdrożenie wszystkich aranżacji świetlnych poprzedzone jest wizualizacją graficzną. Ponadto oferujemy wykonanie, zdemontowanie i przechowanie dekoracji zewnętrznych na okres letni.

Wszelkie dekoracje i iluminacje świetlne wykonujemy przy użyciu profesjonalnych zestawów oświetlenia systemowego, zwykle cała instalacja zasilana jest z jednego gniazdka. Możliwość instalacji czujnika zmierzchowego.

Na wszystkie profesjonalne iluminacje dajemy 2 lata gwarancji, jednak materiały z których są wykonane wytrzymują o wiele dłużej.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD NUMEREM TELEFONU:

 510 050 376 lub 509 184 655, email: [email protected]

Zobacz galerię naszych realizacji:

Galeria zdjęć Galeria wideo

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło