REKS.COM.PL

Dekoracje oświetleniowe i iluminacje –  REKS.COM.PL

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje usługi, a także produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasze propozycje dopasowujemy do najnowszych trendów w branży aranżacji świetlnych – zarówno ekologicznego oświetlenia LED, jak i dekoracji świetlnych. Dzięki uczestnictwu w imprezach branżowych czy targach organizowanych w różnych państwach w Europie, jako pierwsi znamy nowe technologie oraz rozwiązania w zakresie ledowych opraw oświetleniowych.

Sprawdź naszą ofertę obejmującą m.in. oświetlenia LED dla firm, hal, a także Klientów indywidualnych

Sprzedajemy starannie wyselekcjonowany towar, który produkowany jest głównie w Polsce oraz w Europie. Naszym podstawowym celem jest pewność, że nasz Klient będzie zawsze zadowolony po zakończeniu transakcji. Od 1999 roku, kiedy to otworzyliśmy działalność, zajmujemy się dostarczaniem figur 3D, figur dekoracyjnych i reklamowych, a także różnorodnych dekoracji zewnętrznych, wykorzystywanych jako elementy promocyjne lub brandingowe. Na podstawie wieloletnich doświadczeń zbudowaliśmy prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z zapleczem zakładowym i powierzchnią magazynową.

Świadczyliśmy usługi dla takich marek jak np.: Warka, Bayer czy Teatr Wybrzeże we Wrocławiu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i marketingowymi z całego kraju.

Tutaj zobaczysz NASZE REALIZACJE


PHU Reks Wiesław Wójt

PHU REKS Wiesław Wójt

Nasz sklep:

Rokicińska 334A, 92-620 Łódź

Tel.: 510 050 376

Sklep czynny od poniedziałku do piątku od 10 do 20,
w soboty od 10 do 19

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło