Choinki i drzewa

Dobierz choinkę do iluminacji i ledowych opraw świetlnych

W asortymencie sklepu internetowego REKS znajdziesz zarówno choinki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a także różnorodne w swoich kształtach ozdoby świąteczne – gwiazdy, kule, a także półksiężyce. Wszystkie z nich idealnie wkomponują się z nowoczesnymi systemami LED, a także będą współgrać...

Dobierz choinkę do iluminacji i ledowych opraw świetlnych

W asortymencie sklepu internetowego REKS znajdziesz zarówno choinki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a także różnorodne w swoich kształtach ozdoby świąteczne – gwiazdy, kule, a także półksiężyce. Wszystkie z nich idealnie wkomponują się z nowoczesnymi systemami LED, a także będą współgrać ze świecącymi ozdobami ulic czy zewnętrznymi sznurami LED. Większe choinki, których nie znajdziesz w ofercie sklepu internetowego, dostępne są na zamówienie. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 510-050-376. Zapraszamy do współpracy!

Więcej

Choinki i drzewa  Jest 55 produktów.

Podkategorie

 • Drzewa LED

  Drzewa LED rozświetlą Twój salon lub ogród

  Drzewa LED to doskonały pomysł na wystrój ogrodu lub salonu na święta i nie tylko. Drzewka posiadają wodoodporność ip44.

 • Choinki sztuczne

  Wysokiej jakości Choinki Sztuczne

  UWAGA, w tygodniu przed świętami, prosimy pytać o dostępność choinek przed ich zamówieniem, inaczej mogą dojść po świętach. Czas produkcji choinki to zwykle kilka dni.


  O wysokiej jakości naszych choinek świadczy to że są produkowane w Polsce. Wykonane są z materiałów nie wydzielających zapachu, nie kruszą się, są solidne. Choinki sztuczne które wyglądają jak prawdziwe zapewnia miły w dotyku materiał PE. Ekologiczne choinki. Choinki posiadają stosowne certyfikaty i atesty jakości, są bezpieczne dla zdrowia.

  Do produkcji wielu choinek wykorzystujemy nowoczesny materiał z polietylenu (PE), który można poddać ponownie procesowi recyclingu. Materiał ten jest przyjazny środowisku, a efekt otrzymywany w postaci szczegółowo odwzorowanego naturalnego igliwia – zdumiewający. Estetyką i wyglądem niczym nie odbiegają od żywych choinek.
  Gałązki choinki posiadają zawiasy, które ułatwiają rozłożenie choinki. Gałązki można kształtować według własnych upodobań.

  Choinka na Boże Narodzenie.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 55 elementów