Nowoczesne systemy oświetlenia LED – firma REKS

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje usługi, a także produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Nasze propozycje dopasowujemy do najnowszych trendów w branży aranżacji świetlnych – zarówno ekologicznego oświetlenia LED, jak i dekoracji świetlnych. Dzięki uczestnictwu w imprezach branżowych czy targach organizowanych w różnych państwach w Europie, jako pierwsi znamy nowe technologie oraz rozwiązania w zakresie ledowych opraw oświetleniowych.

Sprawdź naszą ofertę obejmującą m.in. oświetlenia LED dla firm, hal, a także Klientów indywidualnych

Sprzedajemy starannie wyselekcjonowany towar, który produkowany jest głównie w Polsce oraz w Europie. Naszym podstawowym celem jest pewność, że nasz Klient będzie zawsze zadowolony po zakończeniu transakcji. Od 1999 roku, kiedy to otworzyliśmy działalność, zajmujemy się dostarczaniem figur 3D, figur dekoracyjnych i reklamowych, a także różnorodnych dekoracji zewnętrznych, wykorzystywanych jako elementy promocyjne lub brandingowe. Na podstawie wieloletnich doświadczeń zbudowaliśmy prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z zapleczem zakładowym i powierzchnią magazynową.

Świadczyliśmy usługi dla takich marek jak np.: Warka, Bayer czy Teatr Wybrzeże we Wrocławiu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i marketingowymi z całego kraju.

Tutaj zobaczysz NASZE REALIZACJE


PHU Reks Wiesław Wójt

SKLEPY

ul. Rokicińska 334A Łódź

Przypominamy wszystkim chętnym chcącym odwiedzić sklep na ul. Rokicińskiej 334A że dojazd do sklepu od strony Łodzi jest możliwy mimo zakazu wjazdu przez remont drogi. 
JEST TO WJAZD DOCELOWY. 
Nie przejmujcie się zakazem, można śmiało jechać a w razie pytań jakichkolwiek służb należy im wyjaśnić że wybieracie się do sklepu REKS.COM.PL na ulicy Rokicińskiej 334A. Ulica jest jednak jednokierunkowa więc wracamy najlepiej ul. Gajcego do Zakładowej.
Wszystko ładnie opisane na mapkach.